Naujienos

Praktiniai laivavedžių mokymai – stovykla Kroatijoje

Turite laivavedžio teises, bet trūksta tikros praktikos ir žinių kaip valdyti, švartuoti laivą, teisingai pririšti virves ir fenderius? Norėtumėte sužinoti daugiau kaip planuoti kelionių maršrutus, prisiinkaruoti inkaravietėse ir kaip susigaudyti navigacijos žemėlapyje? O gal dar tik svajojate apie nuosavą laivą ir ruošiatės laikyti laivavedžio teises? Kad būtų lengviau ir drąsiau, Boat time kartu su Dariumi Bubliu bei Kroatijos profesionaliais skiperiais kviečia visus esamus ir būsimus laivavedžius į praktinius laivavedžių mokymus, stovyklas Kroatijoje.

Daugiau “Praktiniai laivavedžių mokymai – stovykla Kroatijoje”

Skaityti daugiau

Mergvakaris laive

Artėjant vienai gražiausių švenčių – vestuvėms, jaunosios draugės nori kuo įspūdingiau išlydėti savo brangiausią draugę į šeimyninį gyvenimą. Kuomet visos pramogos jau išbandytos, o nustebinti vis tiek norisi, rekomenduojame laivo nuomą plaukimui nauju ir prabangiu laivu.

Daugiau “Mergvakaris laive”

Skaityti daugiau

Laivų nuoma – įspūdingoms kelionėms laivu

Laivo nuoma atveria daug įdomių galimybių. Tai plaukiojimai vietiniais vandenų keliais po žavingąjį Nemuno Deltos kraštą bei Kuršių Neriją ir tolimosios kelionės į jūrą. Ar kada susimąstėte kaip toli galima plaukti geru, jūriniu laivu?

Daugiau “Laivų nuoma – įspūdingoms kelionėms laivu”

Skaityti daugiau

Kelionės laivu po Nemuno deltos kraštą

Kiekvienas poilsiaujantis Kuršių Nerijoje turi savų vasaros atostogų ritualų. Vieni vaikšto pamario takais, kiti bėgioja kurorto pušynais, ar tingiai laiką leidžia prie jūros. Mėgstantys aktyvias veiklas ieško dar nebandytų ir neatrastų nuotykių. Vienas tokių – kelionė prabangiu laivu po Nemuno deltos kraštą.

Daugiau “Kelionės laivu po Nemuno deltos kraštą”

Skaityti daugiau

Laivavedžio kursai – praktiniai patarimai

Jei svajojate daugiau laiko praleisti ant vandens ar ketinate įsigyti motorinį katerį, laikas išlaikyti laivavedžio teises. Laivavedžio pažymėjimas suteikia teisę valdyti motorinius pramoginius laivus, katerius, motorines valtis, vandens motociklus ar kitas motorines plaukiojimo priemones iki 24 metrų ilgio, be variklių galios apribojimo Lietuvoje ir užsienio šalyse.

Daugiau “Laivavedžio kursai – praktiniai patarimai”

Skaityti daugiau

Prabangaus laivo nuoma team building‘ui

Jei jau pradėjote svarstyti kaip nustebinti kolegas ir suorganizuoti įsimintiniausią vasaros team building‘ą, kviečiame išbandyti plaukiojimą Kuršių Nerijoje, nauju ir prabangiu laivu MAREX 360. Prabangaus laivo nuoma puikiai tinka įmonių renginiams.

Daugiau “Prabangaus laivo nuoma team building‘ui”

Skaityti daugiau

Laivai nuomai – darbostogoms laive ant vandens

Kol architektai svarsto kokia turi būti kūrybiška erdvė ir ko reikia darbuotojams, kad jie darbo vietoje būtų laimingi bei dirbtų produktyviai, mes siūlome vasarai ofisą perkelti ant vandens į Nidos uostą. Juk vis labiau populiarėjant nuotoliniam darbui, populiarėja ir darbostogos.
Grynas oras. Šviečianti saulė. Vandens tyvuliavimo garsai ir žuvėdrų klyksmas atpalaiduos ir nuteiks produktyviam darbui. O svarbiausia galėsite darbą derinti su poilsiu. Tad geriausias sprendimas – laivai nuomai jūsų nuotoliniam darbui. Daugiau “Laivai nuomai – darbostogoms laive ant vandens”

Skaityti daugiau

Naujų ir prabangių laivų nuoma Nidos uoste

Mėgstantiems atostogas Kuršių Nerijoje, turime džiugių naujienų. Nuo šiol Nidos uoste nauji ir prabangūs laivai nuomai. Pasinerti į vandenų ir laivų pasaulį kviečiame visus neabejingus Kuršių Nerijos grožiui, kuris dar labiau atsiskleidžia iš vandens, bei norinčius patirti ką reiškia plaukti naujutėlaičiu, prabangiu laivu. Daugiau “Naujų ir prabangių laivų nuoma Nidos uoste”

Skaityti daugiau

Primary Color

Secondary Color

https://boattime.lt/wp-content/themes/yachtsailing