Laivavedžio kursai – praktiniai patarimaiJei svajojate daugiau laiko praleisti ant vandens ar ketinate įsigyti motorinį katerį, laikas išlaikyti laivavedžio teises. Laivavedžio pažymėjimas suteikia teisę valdyti motorinius pramoginius laivus, katerius, motorines valtis, vandens motociklus ar kitas motorines plaukiojimo priemones iki 24 metrų ilgio, be variklių galios apribojimo Lietuvoje ir užsienio šalyse.

Laivavedžio teises galima gauti sulaukus 18 metų. Sėkmingai išlaikiusiems teorinį bei praktinį egzaminą išduodamas tarptautinis pažymėjimas, kuris suteikia galimybę plaukioti su laivu ne tik Lietuvos vidaus vandenyse ir Baltijos jūroje, bet ir pasaulio vandenyse.
Kad plaukiojant laivu būtų drąsiau, rekomenduojama turėti daugiau praktinių įgūdžių. Šiuos įgūdžius galima tobulinti tiek turint laivavedžio teises, tiek dar tik jas laikant.

Praktinių patarimų metu, kapitonai sužinos kaip saugiai prišvartuoti laivą pučiant skirtingų krypčių vėjui. Kokius švartavimo metu veiksmus reikia atlikti pirmiausia, o kuriuos pasilikti pabaigai. Susipažinsite su patikimiausiomis laivo pririšimo technikomis, kurios atlaikys net ir didžiausias audras. Išplaukus vandens keliais, praktiškai pritaikysite įgytas teorines žinias: teisingai apiplauksite bojas, garsiniais signalais informuosite lenkiamus laivus, pabandysite prisišvartuoti prie inkaravietės ir praktiškai pritaikysite kitas įgytas bei turimas laivavedžio žinias.

Praktikos metu turėsite galimybę užduoti jums rūpimus klausimus ir išmėginti plaukimą nauju prabangiu laivu.

Primary Color

Secondary Color

https://boattime.lt/wp-content/themes/yachtsailing