Prabangaus laivo nuoma team building‘uiJei jau pradėjote svarstyti kaip nustebinti kolegas ir suorganizuoti įsimintiniausią vasaros team building‘ą, kviečiame išbandyti plaukiojimą Kuršių Nerijoje, nauju ir prabangiu laivu MAREX 360. Prabangaus laivo nuoma puikiai tinka įmonių renginiams.

Team building ant vandens yra ypatingi. Nes niekur neapima toks džiaugsmas ir ramybė, kaip žiūrint į tyvuliuojantį vandenį ir girdint visą gamą gamtos garsų: bangas, paukščius, kopas ir žinoma – nuoširdų kolegų juoką. Plaukimas laivu paliks daug neblėstančių įspūdžių.

1 dienos team building MOKYMAI DARBUOTOJAMS LAIVE
Jei svarstote kaip naudingai išnaudoti darbo dieną ir tuo pačiu pradžiuginti darbuotojus, pakvieskite juos į žavingą nuotykį: dienos mokymus plaukiojant prabangiu laivu po Kuršių Nerijos ir Nemuno deltos kraštą. Jūsų patogumui, kelionę galime pradėti bet kuriame Nemuno deltos uoste, pvz. Mingės kaime. Susipažinus su Nemuno deltos kraštu, aplankius Kintus, Rusnės, Uostadvario uostą, plauksime į kitą marių krantą, į Nidos uostą. Po nuostabiai praleisto laiko laive, kviesime į restoraną paskanauti žuvienės ir šviežiai keptos žuvies. Antrą dienos dalį galėsite skirti tolimesniems mokymams, ekskursijoms ar kelių valandų poilsiui pajūryje. Pasimėgavus saulės voniomis kelionę tęsime plaukdami į atvykimo uostą. Tai unikali galimybė mokymus suderinti su maloniu poilsiu.

2 dienų team building DARBUOTOJŲ SVAJONĖ
Norite nustebinti darbuotojus? Tuomet šis, dviejų dienų, team building yra tai ko Jūs ieškote! Dvi dienos naujos aplinkos, naujų įspūdžių ir patirčių. Lėtai ir niekur neskubant. Kapitonas ir naujas prabangus laivas pasitiks Jus uoste ir pakvies į pažintinę kelionę po Kuršių Neriją ir Nemuno deltos kraštą. Pasigrožėjus gamta, turėsite laiko mokymams kuriuos galėsite surengti tiek laive, tiek konferencijų salėje. Po mokymų sočiai papietavus, lauks dar nebandytos pramogos: maudynės, pramoginė žvejyba ir paukščių stebėjimas. Nakvynę pasirinkus Kuršių Nerijoje, Mingės kaime ar Kintuose, antrą poilsio dieną kviesime praleisti ramiai plaukiojant po gražiausias Kuršių Nerijos vietoves ir ilsintis ar tęsiant mokymus pajūryje. Po visko, kapitonas Jus parplukdys į atvykimo uostą.

Prabangių laivų nuoma įmonių team building‘ams – pasiūlysime labiausiai Jūsų įmonės darbuotojų poreikius atitinkantį laivą . Pasirūpinsime patyrusiu kapitonu ir nuplukdysime į gražiausias Kuršių Nerijos ar Nemuno deltos vietoves.

Primary Color

Secondary Color

https://boattime.lt/wp-content/themes/yachtsailing