Laivai nuomai – darbostogoms laive ant vandensKol architektai svarsto kokia turi būti kūrybiška erdvė ir ko reikia darbuotojams, kad jie darbo vietoje būtų laimingi bei dirbtų produktyviai, mes siūlome vasarai ofisą perkelti ant vandens į Nidos uostą. Juk vis labiau populiarėjant nuotoliniam darbui, populiarėja ir darbostogos.
Grynas oras. Šviečianti saulė. Vandens tyvuliavimo garsai ir žuvėdrų klyksmas atpalaiduos ir nuteiks produktyviam darbui. O svarbiausia galėsite darbą derinti su poilsiu. Tad geriausias sprendimas - laivai nuomai jūsų nuotoliniam darbui.

Mokslininkai ištyrė, kad produktyviam darbui reikalingi šie 3 pagrindiniai dalykai:
1. Daugiau natūralios šviesos.
2. Daugiau poilsio zonų.
3. Daugiau augalų darbo vietoje.

Visą tai galima rasti uoste. Dirbant laive, patogu įsitaisyti atviroje kajutėje. Čia visuomet jausitės gamtos dalimi. Būsite gryname ore. Jusite besikeičiančius orus. Matysite nuostabius raminančius vandens vaizdus. Ir girdėsite gamtą: praskrendančius paukščius, atplaukusią žuvį ir ošiančias pušis.
Gerai ir tai, kad neteks sukti galvos kaip ir kur padaryti pertraukėlę. Gyvenant laive, pramogų ir poilsio netrūksta. Galima pusvalandžiui laivu nuplaukti prie Parnidžio kopos ir prisirišus prie inkaravietės išsimaudyti. Marių viduryje atsigerti kavos. Ar tiesiog ramiai pasivaikščioti uoste, marių pakrante.
Mūsų pajūris turtingas augalija. Nidos uoste žydi daug spalvotų, gražių gėlių. Šalia - kopos, kurios įtrauktos į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Visai šalia miškas su pažintiniais takais ir jūra.
Tad viskas ko reikia nepamirštamoms darbostogoms – naujas laivas. Mūsų komanda padės pasirūpinti laivų nuoma jūsų nuotoliniam darbui. Jums liks pranešti kolegoms, kurią vasaros savaitę dirbsite iš uosto.

Primary Color

Secondary Color

https://boattime.lt/wp-content/themes/yachtsailing