Naujų ir prabangių laivų nuoma Nidos uosteMėgstantiems atostogas Kuršių Nerijoje, turime džiugių naujienų. Nuo šiol Nidos uoste nauji ir prabangūs laivai nuomai. Pasinerti į vandenų ir laivų pasaulį kviečiame visus neabejingus Kuršių Nerijos grožiui, kuris dar labiau atsiskleidžia iš vandens, bei norinčius patirti ką reiškia plaukti naujutėlaičiu, prabangiu laivu.

Nidos uoste nuomojami šie, B kategorijos, nauji laivai:
- Marex 360
- Marex 330
- Marex 310

Marex laivai pasižymi itin aukšta kokybe, kuri vertinama visame pasaulyje. Prabanga alsuoja ne tik laivo išorė, bet ir vidus. Laivo viduje, aukštos kokybės alcantara oda, tikras tikas ir dar daug malonių interjero detalių.
Laivų nuoma neapsiriboja tik plaukiojimu po Kuršių marias, Nemuno deltos kraštą. Poilsiautojams siūlome tiek lėtą ir ramų poilsį, tiek aktyvų, kurio metu galima aplankyti istorines, pažintines vietoves. Taip pat poilsiautojai gali iš arčiau susipažinti su uosto gyvenimu ir po plaukimo likti laive, pavakaroti. Tai unikali proga trumpam pajusti ką reiškia turėti laivą ir jame ramiai, niekur neskubant leisti laiką.

Primary Color

Secondary Color

https://boattime.lt/wp-content/themes/yachtsailing