PASIPLAUKIOJIMAS PRABANGIU LAIVU – LAIVO NUOMA 2 VAL.

Kartais užtenka išsinuomoti laivą kelioms valandoms, kad atostogos nusispalvintų visai kitomis spalvomis. Kviečiame leistis į žavų nuotykį prabangiu, nauju, laivu. Jūsų laukia romantiškas laikas plaukiojant laivu. Saulės palydėjimas nuo laivo denio. Maudynės mariose ir garuojanti kapitono kava.

Ir nors tai tik 2 valandų kelionė laivu, patirsite daug įspūdžių ir nuotykių. Plaukdami pamatysite Kuršių marių grožį, pajusite plaukimo nauju laivu galią, išmoksite prisirišti prie inkaravimo bojos. Nuo laivo nersite į Kuršių marias. Na ir žinoma, kaip tikrame filme, mėgausitės gėrimais ant laivo denio.

Šią trumpalaikę laivo nuomą rekomenduojame ir įsimintinoms fotosesijoms laive. Išsinuomokite laivą fotosesijai ir mes jus nuplukdysime į gražiausią Kuršių marių kampelį, kur marios susilieja su dangumi, kur matosi gražiausios smėlio kopos. Tai bus nuotraukos kurios sulauks daugiausia.

• Plaukiojimas Kuršių mariomis, 1 val.
• Pramogos laive prisiinkaravus prie Parnidžio kopos, 1 val.
• Maudynės mariose, prie Parnidžio kopos.
• Kapitono kava svečiams ant denio.

  TEIRAUTIS DĖL STOVYKLOS
  Laive žmonės laimingi. Čia skamba juokas ir iš laimės švyti akys. Atsigauna kūnas ir nurimsta mintys. Tai tikra laimės terapija.

  Plaukiant laivu laukia daug gražių emocijų. Ir vienos pirmųjų kyla plaukiant tarp jachtų pro Nidos uosto vartus, ir laivui pradėjus gaudyti bangas mariose. Nustebsite, kiek daug naujų ir nematytų vaizdų atrasite kurių nematote keliaudami automobiliu, vaikštinėdami po Kuršių Neriją ar Nemuno deltos kraštą. Šie nematyti vaizdai sukels tikrą emocijų puotą.

  Žodžiais tai nenusakoma, tai reikia pamatyti ir patirti.

  Prabangūs nauji laivai nuomai stovi Nidos uoste. Laivą nuomai galima išsinuomoti tiek romantiškam pasiplaukiojimui, tiek vakarojimui laive, uoste.

  Laivo nuoma galima ir iš kitų uostų: Juodkrantės, Klaipėdos, Uostadvario, Mingės kaimo, Kintų, Šilutės uosto ar Rusnės.

  Marex 360 Mano Liza
  • roomNidos uostas
  • people Iki 14 žmonių
  Kaina nuo 600 EUR Išsinuomoti laivą
  Marex 330 Scandinavia Lady M
  • roomNidos uostas
  • people Iki 10 žmonių
  Kaina nuo 600 EUR Išsinuomoti laivą
  Marex SC 310
  • roomNidos uostas
  • people Iki 10 žmonių
  Kaina nuo 600 EUR Išsinuomoti laivą
  TERHI katerio nuoma su/be kapitono
  • roomĮvairūs uostai
  • people iki 5 žmonių
  Kaina nuo 350 EUR Išsinuomoti laivą

  Buvo labai įdomu.

  Albertas (22 Spa 2021)

  Tai buvo pats geriausias būdas pailsėti, pamiršti darbus ir rūpesčius, įgauti naujų jėgų ir atšviežinti mintis bei su svetingais laivo šeimininkais patirti malonias ir nepamirštamas akimirkas. 😉

  Jurga (22 Spa 2021)

  Atėjau, pamačiau, įsimylėjau - Marex Boats fantastinis kateris, surastas ant marių kranto. Greitas, tobulas, žodžiu - svajonė! O ką kalbėti apie kapitono Dariaus nuostabią šeimyną, ačiū jums už puikią sekmadienio "braškę"!

  Marija (03 Sau 2017)

  Primary Color

  Secondary Color

  https://boattime.lt/wp-content/themes/yachtsailing